Re: Po závoděPřesně tak, informace od organizátorů si vyslechlo cca 20 - 30 lidí, já zaslechl akorát "mezi kozy" a ještě pár dalších informací. Účastníků volného splutí bylo samozřejmě nepoměrně víc, ale ne každý si všiml nenápadného hloučku, kterému organizátor udílel pokyny. Parníky občas musely kličkovat, ale žádné drama to nebylo. Tím bych taky nechtěl organizátory kritizovat, celá akce byla jinak skvělá, dokonce i na tu Štvanici se dalo pro lodě bez problémů dojet. Fungovala i záchrana u Karlova mostu pod jezem. Díky Městské Policii za vytažení 😀 Sice nestihli všechny plaváčky, ale dělali co mohli. Jen vznikaly trochu nebezpečné situace, kvůli výletním lodím otáčejícím se nad Karlovým mostem ne moc daleko od jezu. Někteří plaváčci si prohlédli lodní šroub z větší blízkosti, než jim bylo zřejmě milé.
|