Napříč Prahou – přes tři jezy za dveřmi Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: moznost parkovani?Slep25.09.2009 14:01http://3jezy.skauting.cz/index...V cíli parkovat nepůjde, půjde pouze nakládat lodě a to velmi omezeně (na celém ostrově jsou zákazy vjezdu a máme pouze 6 povolenek, které se budou točit). Parkování kolem startu je také slabší. Pokud nevezete lodě doporučujeme parkoviště P+R (např. Nádraží Holešovice). Možná by se dalo parkovat v ulici Za Elektrárnou v Holešovicích (je dost široká a zákaz tam není + v okolí Výstaviště jsou i hlídaná parkoviště), kam se dá z cíle sjet lodí.Slepza přípravný tým závodu Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!