Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Na-Ostravici-pribyly-zachranne-podkovy.aspx?ID_clanku=1923 edit=2

Na Ostravici přibyly záchranné podkovy

Diskuse nad článkem
Re: Tak už, Ešus , essalek~seznam.cz, 16.08.2017 10:54:23
Ahoj Petře
třeba v brně máme dohodu s Luborem Přikrylem, že ty podkovy mimo sezonu sundává. Je to dohoda mezi námi , jím a povodím Moravy.
A jinak, já se taky dokážu dost n.a.s.r.at, ale zase mne potěší lidi, kteří se dokážou ozvat. Nebo mne potěšili měšťáci v Oseku nad Bečvou, kteří si mne všimli u spodního jezu a přijeli mne zkontrolovat (zrovna jsem dělal kontrolu záchranných prostředků)
Ešus

Odpovědět

Re: Tak už, Petr, petrk.ova~seznam.cz, 14.08.2017 18:55:15
Ahoj Ešusu(i),

nevím jak je to správně :-)

Mě to neotravuje, spíše se vždycky prokrvím a jdu do vrtule, když něco podobného zaregistruju. Toto mě točí hodně, protože už jsem párkrát vytahovaný z vody byl, sice házečkou, ale to je jedno. Naposled na Orlici. Nevím jak, nevím kým, ale podkovy i s lany jsou zpět. Uvidíme jak dlouho tam vydrží tentokrát, bohužel tady mi to přijde jako plýtvání, mimo velkou vodu mi tady podkova smysl moc nedává.

Každopádně Vás pánové obdivuji, já trpím sníženým množstvím tolerance i trpělivosti.

Petr

Odpovědět

Re: Tak už, Ešus, essalek~seznam.cz, 14.08.2017 15:51:52
Ahoj Petře.
Nenech se otrávit, já jsem si na chování našich i.d.i.o.t.ů už celkem zvykl. Každý rok několik podkov nebo lan nahrazuji. Leze mi to krkem a kdybych někoho viděl, tak bych ho pod jez šoupnul a ukázal mu pouze podkovu bez lana atd. Na druhou stranu mne potěšilo, že při doplnění ukradeného lana v Brně na mne vyběhla babka s holí v ruce.
Lidské myšlení se mění jen pomalu. Jde o to vydržet déle , nežli je to bude bavit.
Vydrž, stojí to za to. Mně i Petra P. prostě hřeje to, že zatímco v roce 2010 dle statistiky HZS se u nás na vodě utopilo 16 lidí, tak několik let po sobě se to pohybuje kolem 2 -3 lidí. A to prostě za tu práci stojí.
Ahoj Ešus

Odpovědět

Tak už, Petr, petrk.ova~seznam.cz, 06.08.2017 19:59:38
Ahoj,

tak jsem se já pesimista spletl o dva týdny, ale bohužel jsem se už dočkal. Záchranná podkova i s lanem na dolním jezíčku je pryč. Smajlík Na horní jsem se raději ani podívat nešel. 10 měsíců je tedy v zádeli. Můj názor je nenahrazovat. A přes ty nenechavé pracky doporučuji pár pořádných pádlem.... Smajlík

P.

Odpovědět

Re: Nepoužitelné šlajsny, Střelec, 26.07.2017 18:15:57
Dobrák projektant - je to poněkud předimenzovaný rybí přechod a ne šlajsna. Z hlediska stavebního ouřadu jsou na rozdíl od ryb vodáci buď postradatelní, nebo mají statut "jednorožec" (tedy pro ouřad neexistují).

Odpovědět

Nepoužitelné šlajsny, Anna , 26.07.2017 9:56:33
Hlavně by mě zajímalo, který dobrák instaloval do obou šlajsen velké kameny, takže jsou pro vodáky nepoužitelné.

Odpovědět

Gratulace, Ešus , essalek~seznam.cz, 25.07.2017 11:18:10
Ahoj
gratuluji k úspěchu. Jen ze svých zkušeností varuji před ztrátou nadšení, protože lidi jsou takový , jaký jsou . V Brně na Svitavě lana vydrží tak 2 -3 měsíce. Dokonce nám tam podkovu zapálili.
Ale v každém případě díky , protože je vidět, že se ostatní včetně Tebe přidávají.
A to je moc dobře, protože nikdo to za nás neudělá.
Ešus

Odpovědět

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Nová reakce na článek

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.