Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Na-Doubrave-Martin-ukazal-kdo-je-panem.aspx?ID_P=11 ID_clanku=1226
Půjčovna lodí Otava tour

Na Doubravě Martin ukázal, kdo je pánem

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: Tribuna
Tvarůžek
04.04.2011 16:03
Já myslím, že převážná většina těch, kteří sledovali z břehu dění u Martina , byli vodáci a "vodáci" Pro ty, co se chtějí něco naučit a zároveň poučit z chyb druhých, je to veliká škola v přímém přenosu s možností vzájemné výměny názorů...Osud ostatních "vodáků" byl celkem snadno odhadnutelný na první pohled - bez neoprénu, bez helmy, třeba i v plavkách...Ti ani moc na břehu nepostávali, ti měli jasno hned... Ostatních čumilů, pěších či cyklistů bylo pomálu.

Pověstnou třešničkou pak byl "sjezd" peřejí pro mnohé kanoisty a raftaře v neděli po 14,45 - to se za nimi jen prášilo.... Smajlík
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách