Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Liticky-oblouk.aspx?ID_P=9 ID_clanku=432
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Litický oblouk

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: dostatek vody ?
michal
03.06.2004 7:51
Ahooj.
Jel jsem letos Litičák podruhé a zdálo se mi, že bylo více vody než loni (pouze subjektivní názor).
Když jsem v pondělí po akci koukal na www.pla.cz kde jsou průtoky za několik dní zpět, tak se mi zdálo, že vodu zavírali docela brzo, ale nejsem schopnej posoudit, jestli už byla ve dvě pryč. Možná už byla v provozu elektrárna a ta něco sežere 😀)

Ahoooj Michal
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách