Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=172 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: helma a kajak x otevřená k
Martin N
05.09.2011 15:25
Teda promiň, ale tohle je typická demagogie. Dělat eskymáky na Nežárce, kde bývá vody tak 40 cm, to je jasný, že si koleduju o rozbití hlavy. Stejně, jako když do takový vody budu skákat šipku (mimochodem důvod mnohem většího počtu mrtvých a ochrnutých než z ježdění na vodu). takový věci proboha nemůžu řešit nějakým nařízením!!
Jezdit Nežárku a Lužnici v přilbě povinně, to bych fakt nechtěl. Není lepší děti naučit jezdit, a hlavně plavat? A vysvětlit jim, že je třeba používat zdravý rozum?
Nebo se dostáváme na úroveň amerických návodů k použití, které uživatelům sdělují zcela novou a důležitou informaci, že jízda na motocyklu je nebezpečná a může způsobit smrt!
Ještě k té zodpovědnosti. Rodiče zkrátka zodpovídají za děti. A nejen na vodě. Nechme taková rozhodnutí jak ochrání své dítě na nich. A někteří jsou holt nezodpovědní. Ale těm co by ještě rádi trestali ty "nezodpovědné": umíte si představit větší trest, než to, že vaše dítě něco utrpí? Proč do toho tahat ještě stát.
Někdy si říkám, jak jsme to mohli přežít, to naše dětství a mládí. Žádný helmy, žádný vesty, to přišlo až později, na vodě kde to bylo potřeba. Jo a taky jsme jedli neumytý ovoce, pili vodu z hadice a bruslili na zamrzlý řece, což by se mělo zakázat😀.
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách