Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=147 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: Státu je po tom...
wolejoffka
05.09.2011 11:34
Žádnej problém, stačí, když Petr popře, že řekl větu: "Stejně jako za opilství by jim hrozila od policie nebo státní plavební správy pokuta až dva tisíce korun". Žádnej novinář nemusí rozumět problematice kvůli tomu, aby někoho citoval. Důležité je, zda cituje správně.
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách