Re: dotaz na HvězdářeAhoj, letos je nikde veřejně vystavené nenajdeš - demoralizovalo to loni lidi... To že lidem nepřijde na email konfirmace je známá chyba, mající svojí historii, ale to je na delší povídání. Dnes nebo zítra by měly přijít všem přihlášeným na email základní informace. Ty jsi se hlásil 9/3/2010 v 10:14:40, takže alespoň evidence nám letos funguje. Můžu-li doporučit, zkuste závod seakajaků, je jich přihlášeno relativně málo, ceny jsou zajímavé a lodě se dají objednat třeba v HG sportu.
|