Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Floha-spodni-cast.aspx?ID_clanku=1892 edit=2

Flöha spodní část

Diskuse nad článkem
eko..., sangve, 04.04.2017 23:45:11
Hezký článek a dobrá inspirace pro nás ze severu . Čím to je, že to všechny ty ekověci jsou všude spjaty s ekoútiskem obyvatelstva ? Začínám být na stará kolen přesvědčeným ropákem.

Odpovědět

Re: Floha a ostatní, Tibor, 02.04.2017 15:39:36
No, z pramene nakonec při konfrontaci s realitou vypadlo, že se na internetu díval do mapy. A protože jezy v Olbernhau namalovaný byly a další už ne, tak usoudil že tam nejsou Smajlík Na druhou stranu praktickou zkušeností potvrdil, že na Muglitzu jich většinu spláchla povodeň.

Odpovědět

Floha a ostatní, Vojta, 02.04.2017 12:11:38
Ahoj, docel by mne zajímalo odkud pramen čerpal, že tam nejsou jezy... ale ony se řeky i v Sasku holt mění. Před těmi třiceti lety většina jezů byla otevřená nebo zdevastovaná a s přílivem ekoenergetiky se samozřejmě vrací opravy a tím pádem nesjízdnost. I když u Flohy to zrovna neplatí. Na Švarcvasru jsme to ale předloni zažili.
V.

Odpovědět

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Nová reakce na článek

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour