Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Diskuse-na-tema-Certaky.aspx?ID_P=45 ID_clanku=178
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Diskuse na téma Čerťáky

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

vodak z povodi Vltavy?
Sakal
20.11.2001 13:42
Skoda tolika slov. Problem stoji takto: Najde se nekdo kdo vi:
1. Kolik by stala voda na jedno splutí?
2. Najde se nejaky vodak z Povodi Vltavy, nebo CEZu, ktery je schopen fundovane pomoci, poradit kde tlacit?
3. Najde se ten hledany organizator? Pro zacatek by stacilo zorganizovat sputi (bez rozhodcich, bez branek)
4. Fojtiku, jak se organizuje splutí, porad nam verejne, treba se nekdo najde.
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách