Co se dá najít na starých půdách Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: vypadá toPetr28.02.2014 10:27Tak jsem si prostudoval materiály co přidal žralok a nejsem si úplně jistej jestli je to nějaká z popisovaných lodí. podle popisu sololitového kajaku není to co mám doma zase tak široký. kdyžtak můžu přidat další fotky který v článku nejsou. ale dno to má zaoblený. zevnitř vypadá dobře, ale zvenku se bude muset přebrousit, zatěsnit a natřít.. pak tam vevnitř je nějaká packa na kloubu, která taky netuším nač by mohla být..zkusím někam nahrát ty fotky a přidat je sem Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!