Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Chystate-se-na-vodu---dil-XI.aspx?ID_clanku=112 ID_P=3

Chystáte se na vodu? - díl XI.

Diskuse nad článkem
Moc pěkná série, Foton, 18.05.2007 18:06
Moc pěkná serie článků. Na vodě už jsem párkrát byl , většinou jako kormidelník. Ale články mi ujasnili pár věcí, které jsem dělal spíš intuitivně.
A dobře se to četlo.
P.S.: Pražáci jezdí po voleji, ostatní spíš po oleji. Ale dřina je to stejná. Vono vohlídnutí bývalýho pražáka není někdy vod věci :-)))

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.