> Panasonic FT-2 ... Ale pokud jsou jen malinko horší
> světelné podmínky, tak je to na pohyb zcela nepoužitelné.
ta mnou zmíněná FT-3 si alespoň nechá nastavit nejdelší povolený čas, pak zvyšuje citlivost
bez toho je to katastrofa, ten krám by default fotí furt na "ISO 100" (ehm) a protahuje čas ... taky mě to stálo pár zkažených záběrů, než jsem na to přišel (člověk si přece jen nechce citlivost nastavit natvrdo, aby jí musel furt přehazovat, když se světelné podmínky mění, přeci jen, je to automat ...)
(co se týče clony, přijde mi, že snad ani žádnou nemá, že fotí vždy na maximální světelnost, co objektiv při dané ohniskové vzdálenosti dovolí ...)
> V plném slunci - dá se,
mno, naopak, plné slunce je na focení s tím krámem na vodě pěkně na houby, má strašně malou expoziční pružnost a velmi snadno si nechá nějaký dobře osvětlený objekt přepálit