Vážení,
včera jsem byl v České filharmonii a hrály přenádherný koncert, snad fagot a houslové kvarteto, asi Vivaldiho ... fantastický zážitek!!!
I když možná to nebylo ve Filharmonii, ale někde na Vinohradech to určitě bylo ... naprostá paráda!!! Co Vám budu povídat.
No, když o tom víc přemýšlím, možná to nebyl fagot, ale banjo a čtyři nebyly asi housle, ale spíš pádla, ale i tak to byl nezapomenutelný večer!!!
Živý lidi, absolutní srdcaři a ten moderátor, no tak to bylo mega! To se nedá vynachválit, to se musí vidět!
A kdo nemáte rád Pražáky, tak si to rozhodně nenechejte ujít na Dobříši (29/2) nebo ve Vrchlabí (7/3). Rozhodně doporučuju!!! Tohle v žádný televizi neuvidíte.
Dan
Vřelé díky, Jene! Zůstávám dlužníkem.