OZAJ,
"NEPRZNĚME TENTO KRÁSNÝ WEB "
UŽ DVA RAZY SOM SA TU LŮČILA

,
ALE tie HECOVAČKY negramoty,
somara

kaVOLA,
ktory ludi "blbečkami a dementmi"
tuna nazýva a po nociach o 0:37hod. v nedeli sčíta
Binarnemu jeho roky v zapoctovom
listu aj moje preklepy cituje,
to som si neodpustila
neokomentovat.
Adresuj prosim pán Klasik svoju ziadost na KAMARATA KAVOLA
ABY CHODIL V NOCI SPAT
A UZ NEURAZAL TYCH, KTORI HO ZKUSENOSTMI AJ VZDELANIM
NEBETYCNE
PREVYSUJU A MOJE PREKLEPY
A ZVYKY PISAT PO CESKO SLOVENSKI
ABY UZ NENAPADAL,
JE TO STUPID VARI?
ALEBO POLNOCNA SOCNA?
JE MI TO FUK,
VDAKA ZA RADY,
NA FSBOOKE SU MAILY A NIE TAKYTO
PRANYR S DEMENTOM-BLBEČKOM-KAVOLOM - JEHO SLOVÁ, NAOZAJ, TO BYSOM NEVYMYSLELA.
S BOHOM VIERA