> Hmm, Kavol si zaregistroval jezy.cz, to je super.
ty ale umíš pochválit 😀
> Ideální by bylo postupně plnit databázi všech jezů v ČR
netroškařil bych, zdejší kilometráže též zahrnují zahraničí
> na doméně 3.řádu by mohlo být
> nebezpecne.jezy.cz
tak mimochodem, zkusil sis tu adresu naklepat do browseru?
> nebo tak něco, to by se filtrovalo pomocí nějakých flagů
to mi nepřijde zcela optimální vzhledem ke značné, jak to říci, diverzitě zamýšlených projektů
> na www.jezy.cz, kde by byly všechny
nicméně tuto část myšlenky podporuju, vycházet z jednotného seznamu (a mít nějaká společná metadata)
> Ale proč to dělat v několika systémech
nejsem si jist, jestli rozumím, co v tomto případě míníš "systémy", ale buď protože každý projekt cílí jinam, anebo protože každému vyhovuje něco jiného
> a na různých doménách
je každého věc, co si zvolí ... pokud může být zastřešující jezy.cz s rozlišením dle 3. úrovně, stačí si říci, co a kam mám nasměrovat (a taky jak - řešení nebezpecne.jezy.cz je tak trošku přes ruku kvůli virtualhostům, už abychom mohli zahodit IPv4 a užívat si unikátní adresy s IPv6 ...)
rozhodně v tomto ohledu nehodlám nikomu bránit v rozletu (pokud za to bránění nebudeme považovat, že mám občas delší reakční lhůty nebo potřebuju znova kopnout ...) - doménu si nechci "syslit", mám ji, protože jsem byl nejrychlejší, mám též nápad na jeden vlastní projekt, a nemusí všechno zařizovat a sponzorovat pořád jenom Petr ...
> kdybychom se domluvili
hm, tato offtopic diskuse není ideální, navrhni lepší platformu (nebyla tuhle řeč o hospodě na Podlesí? 😀 - ale trošku z ruky pro ostatní ...)
> mohlo to být konzistentní...
proč ten minulý čas? - já doufám, že se to časem nějak rozjede ... tedy ve výše uvedeném smyslu, že si nemusí každý zakládat vlastní pískoviště a navozit vlastní písek, ale uplácávat hrady všechny úplně stejný snad nemusíme