No, myslím, že tam vodáci nejsou vítáni dlouhodobě.
Nám tam jeden Einstein s plackou CHKO před dvěma roky dokonce vyhrožoval. Stáli jsme na kraji jezu, kajaky na břehu.
Přihrčel si autíčkem, kterým ze zpevněné cesty zaparkoval na trávu a jal se nás poučovat o tom, jak ničíme ekosystémy.
Pak začal vykřikovat, že je úřední osoba a když bude chtít tak nás zničí. Kamarád v tu chvíli zavolal svému známému (právníkovi) a na jeho radu milému ochránci před svědky položil prostou otázku:
"Mám to chápat že nám jako že nám z titulu své funkce vyhrožujete?" A pak ještě dodal, "To bychom totiž mohli chápat jako zneužití pravomoci. Smím znát Vaše jméno a vidět Váš průkaz?"
A najednou bylo ticho. Ochránce se nafoukl jako balón, nasedl do svého autíčka a odfrčel v dál.
Jak se jmenoval nevím, jen že byl takový menší s brýlemi a strašně prskal a slintal.
Komunikovat s ním blíž než z metrové vzdálenosti bylo nepříjemné.