Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-A-pak-jsme-vpluli-do-Atlantiku.aspx?ID_P=7 ID_clanku=1388 PDA=4
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

A pak jsme vpluli do Atlantiku

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Mt 6,19
Chobotnice
23.08.2012 9:37
Ano, i tak se dá chápat ono "Neshromažďujte si poklady na zemi,kde je kazí mol a rez a kam se zloději prokopávají a kradou.". V tomto smyslu je mnohý vodák bohatší, než úspěšný uhlobaron. Prožitky a vzpomínky jsou solidnější hodnota, než nablejskaná pětimetrová kára...
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách