Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Zachranne-podkovy-zachranovaly-na-2-jezech.aspx?ID_clanku=1903 ID_P=6

Záchranné podkovy zachraňovaly na 2 jezech

Diskuse nad článkem
Re: Video, Petr C., m.c.hammer~seznam.cz, 16.05.2017 13:07
Taky jsem měl pocit, že naštěstí o zas takové drama nešlo.
Zřejmě tam neteklo moc vody, tak to jenom občas borcům podrazilo nohy, za vyššího průtoku by to asi mělo dramatičtější průběh.
K vlastní akci: Do podobného jezu bych se asi já sám nepustil, vím houby, co to dole přesně udělá, jestli v té pěně nejsou šutry, pod mnoha jezy je kamenný zához.
Oni se asi ani nezapíchli, to by s nima hodilo dopředu, spíš si prostě zahráli na ponorku. V deblu to jinak dopadnout nemohlo, v singlu by zas možná nedokázal vypádlovat ven a plácal by se tam tak dlouho až by se udělal.

Kdybych se, čistě teoreticky, v nějakém přechodném pominutí smyslů rozhodl ten jez v singlu sjet, tak bych určitě nejezdil prostředkem, ale tak 3-5 metrů od kraje, abych to neměl na břeh tak daleko a kamarádi ke mě.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.