Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Zachranne-podkovy-zachranovaly-na-2-jezech.aspx?ID_clanku=1903 ID_P=3

Záchranné podkovy zachraňovaly na 2 jezech

Diskuse nad článkem
..., Zdeněk, 12.05.2017 8:18
Na tom videu není jez v Radošově, na 99 % je tam jez sice také na Ohři, ale u elektrárny Tisová (teď se mu říká Černý mlýn), stavebním provedením a projevy - tichý provzdušněný vracák atd. - velmi podobný jezu v Radošově. Radošovský jez je - podle mého názoru - o chlup nebezpečnější. Hoši předvedli trestuhodný nedostatek zdravého rozumu (při téhle vodě by to v sólu klidně dali, jen by trochu nabrali, ve dvou samozřejmě ne) - a byli tedy po právu potrestáni.

A k tomu Kavolova "úvaha" ... jeho komentáře a úvahy se mi většinou velmi líbí, mají obvykle hlavu a patu a něco sdělují ... divím se, proč je tu tak nepopulární ... tahle "úvaha" je navíc hluboce pravdivá. Procento "blbců" na vodě stoupá - a to na vodu v létě nejezdím, takže s tím nejhorším se nepotkávám - možná je řešením půjčovat už jen "samořiditelné" a "posádky samozachraňující" lodě (viz současné snahy a trendy o auta, která už sama sledují značky, zabrzdí, když tam někdo skočí, sledují jízdní pruh ...).
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.