Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Vodacky-navrh-snemovnou-neprosel.aspx?ID_clanku=1989 ID_P=9

Vodácký návrh sněmovnou neprošel

Diskuse nad článkem
dopisy a dotazy , Ešus , essalek~seznam.cz, 17.04.2018 11:24
Ahoj
ihned jak jsem se dozvěděl výsledky hlasování, tak jsem napsal hlavnímu manažerovi ANO a taky na ČSSD s dotazem, proč tak hlasovali a proč shodili ze stolu změnu zákona , která měla narovnat podmínky využívání povrchových vod mezi jednotlivými oprávněnými uživateli del vodního zákona, proč shodily ze stolu zájem 670000 lidí , co ročně v průměru u nás jedou na vodu. Chtěl jsme vědět, nebo dostat odpověď na to , proč hlasovali jednotně, a že si myslím , že jediný důvod je ten , že návrh podali opoziční poslanci, a že proto doufám , že při nejbližších volbách se vodáci kouknou na to , kdo je podpořil a kdo se na ně vykašlal.
Na SPD jsem zatím nepsal. Bylo by dobře , kdyby se někdo z vás vodáků přidal, a kdybychom sekretariáty těchto dvou stran začali bombardovat dotazy a žádostmi o odpověď.
Ahoj Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.