Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Vodacke-organizace-pripominkovaly-narizeni-vlady.aspx?ID_clanku=1969 ID_P=3

Vodácké organizace připomínkovaly nařízení vlády

Diskuse nad článkem
Re: Díky, Ronny, rony31~seznam.cz, 31.01.2018 13:21
Není žádnou novinkou, že palčivá jednání pro úspěšné prosazení finančních zisků našich lobistů nad zájmy obyvatelstva (rekreanti, chataři, vodáci, rybáři atd.) jsou pro hladké prosazování těchto jednání za rouškou utajeni a bez zbytečného přizvání zástupců těchto svazů. Je totiž naprosto nežádoucí pro zrychlené jednání vyloučit z jednání každého „rejpala“, který by mohl svou účastí na jednání prodlužovat připomínky samotné schválení, či dokonce záměr bojkotovat. Netvrdím, že je to vždy pravidlem a výhradně v této oblasti, ale se stavbou MVE se opravdu roztrhl pytel. Dokonce máme i vlastní zkušenost při jednání o vzniku cvičného přírodního kanálu. Náš záměr byl vždy shozen ze stolu s tím, že by v případě vyššího stavu průtoku mohlo docházet k pravidelné záplavě okolních pozemků. (Nikdy v minulosti k tomuto jevu nedošlo) Je paradoxem, že během pár měsíců se náhle začala ve stejném místě budovat MVE. A výsledek? Část pozemků byla v klidu zatopena trvale. Určitě je na místě zburcovat všechny svazy, spolky, ale i jednotlivce do ofenzívy! V jednotě je síla a již několikrát se každý z nás přesvědčil, že dokážeme i ve světě zrušit záměr zaplavit přírodní část vodního toku přehradou. Nenechme se! Dobrá práce a díky!!!
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour