Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Vah-z-Krpelan-do-Strecna.aspx?ID_clanku=2543 ID_P=6

Váh z Krpeľan do Strečna

Diskuse nad článkem
Re: lze i normálně, HH, 23.05.2024 17:34
Dá, ale je to už spíš krajinová kochačka ZW - WW I. To co tam má trochu vyšší sportovní hodnotu, je všechno ještě nad přítokem Turce. Ale kochačka to je, jen z řeky si lze vychutnat výhled současně na Starhrad a na Strečno. A cestou míjíte na skalnatém výběžku nad řekou jeden ze 12 základních nivelačních bodů bývalého Rakousko-Uherska (Locus perennis), čtvrtý nejstarší z nich (1888).
Ve Strečně je kromě hradu ještě jedna zajímavost, bývalý lom na přírodní asfalt, jediný v Evropě, dnes zatopený.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje