Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Utonuti-na-Stvoridlech.aspx?ID_clanku=515 ID_P=29

Utonutí na Stvořidlech

Diskuse nad článkem
Re: Nebyla to jediná prekérka., PetrZ., petr~svtelektro.cz, 23.03.2005 1:38
Odpovídám za Petra Ptáčka, protože byl tam s námi - v sobotu jsme dali Ležák, Žejbro a Krounku a také to nebylo bez problémů (více u nás na kačeřích stránkách http://www.kaceri-chrudim.info/index.php?akce=kronika&rok=2005&zapis=10 )
Po zkušenostech s podobnými "kecaly" ze břehu už raději podobné věci kontrolujeme sami, a ten zmiňovaný jez v Chacholicích byl vskutku nepříjemný. A tak když Jirka ukázal zcela jasně VEN - tak nikdo z nás jedenácti nediskutoval. A jako varování ještě uvedu jeden odkaz z loňského Odemykání Chrudimky, kde se na fotkách "topí" pardubičtí skautíci pod jezem v Tuněchodech - nebýt našich házeček, tak TV Nova mohla mít zase o čem psát ( http://www.kaceri-chrudim.info/index.php?akce=kronika&rok=2004&zapis=6 ) .


 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour