Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Tahani-lodi-za-kolem.aspx?ID_clanku=2307 ID_P=6

Tahání lodi za kolem

Diskuse nad článkem
Re: Vilémov, Jirka J., 10.06.2021 6:56
Ahoj, ten vršek Jizery mám kousek, tak většinou není problém sehnat řidiče třeba jen na odpoledne. Navíc z Vilémova by to s otevřenkou už bylo dost těžké, tak si raději beru kajak. Jinak tam jezdí dost autobusů. Jsou jiná místa, kde spojení veřejnou dopravou vůbec neexistuje nebo je šíleně zdlouhavé.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour