Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Stavba-cedrove-kanoe-Emily.aspx?ID_clanku=2171 ID_P=19

Stavba cedrové kanoe Emily

Diskuse nad článkem
Cena kánoí včera a dnes, Standa, 21.02.2020 11:43
V první řadě velká gratulace k takovému počinu. Ta cena je solidní, takhle vysokou bych jí neodhadoval. A to tam ještě nejsou mzdové náklady. No a to mi vnuklo myšlenku, jak vlastně bylo vodáctví třeba před sto lety nákladnou aktivitou, když se lodě stavěly právě takto. Možná by někdo věděl, co obnášelo tenkrát si loď pořídit. A jaká by asi byla cena půjčení takovéto lodě na víkend, kdyby tenkrát někde existovala půjčovna? (já osobně bych takovou loď nikomu nikdy nepůjčil Smajlík)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.