Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Putovani-po-ctyrech-tocich-pod-hradbami-Melnika.aspx?ID_clanku=2320 ID_P=6

Putování po čtyřech tocích pod hradbami Mělníka

Diskuse nad článkem
Re: Hustýýýý!, Chobotnice j., 05.08.2021 13:30
Václave, já tam tvrdě dřel. Od dob, kdy jsem oficiálně úředně potvrzeným výrobcem plavidel, všechno moje ježdění na vodě je práce v rámci testování. A to zejména v dobách tvrdého lockdownu, kdy při přejíždění s lodí na autě mezi okresy jsem pro jistotu vozil s sebou živnostenský list, který to potvrzuje. Takže žádný radovánky, kudy pluju, tudy pilně pracuju. ALe třeba závod Budějovice - Praha byl hodně zajímavej test.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama