Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Projekt-Suchejezycz-zajistil-vodu-na-mnoha-mistech.aspx?ID_clanku=1714 ID_P=11

Projekt Suchejezy.cz zajistil vodu na mnoha místech

Diskuse nad článkem
Re: Ryby vs vodáci, Václav, 25.08.2015 23:15
Jestli jsem dobře četl a pochopil, stačí většinou k plavbě pod jezem MZP. Vodákům i rybám. A jestli tomu dobře rozumím, je problém v tom, že někteří nenažraní provozovatelé elektráren s cílem dosáhnout maximální zisk porušují zákon, když nezajišťují onen MZP. Tedy žádná likvidace, ale prosté dodržování pravidel. O žádném dalším zajišťování vody "pro malou skupinu" tu není řeč (i když je otázkou, jestli ta "malá skupina" není přeci jen poněkud početnější než skupina elektrárníků). Pokud se mýlím, rád se nechám poučit.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.