Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pravidla-chovani-na-rekach.aspx?ID_clanku=334 ID_P=48

Pravidla chování na řekách

Diskuse nad článkem
Re: kajakáři, Snapi, 14.04.2009 0:22
no, kajakari se tocili jak pominuti i loni, ale to bylo tim, ze onen Vavrinec je celkem hodne meandrujici reka s prutkyma zatackama a v kazde druhe zatacce je na vnejsim brehu umistena nejaka "vzducholod" a tak kajakar musi chte nechte zajet do vracaku za zatackou, kde si temer vzdycky opise krasnou otocku o 360° a ikdyz tam ta vzducholod neni, casto je vyhodnejsi najet do toho vracaku nez riskovat stret s vetvema a kmenama stromu, kterych tam v zatackach nad vodni hladinu trci spousta, takze zrovna tohle bych nebral jako padnej argument, oproti tomu treba letosni Doubrava... serfuju si tak na vlnce uprostred reky, protoze po krajich ona vlnka neni, proti me si jede palava, na kazde strane odeme je mista ze by se tam vlezli pohodlne 2x a co oni neudelaj? ani se nesnazej se mi treba vyhnout, ale vklidku si jedou primo na me a srazi me z vlnky s pokrikem "joooo, dostali sme ho!!!" .... copak tohle udela rozumnej clovek?? vzdyt ja byt v jejich situaci, tak bych se jim snazil vyhnout, nemluve o tom, ze jakozto kajakar se snazim uvolnit prujezd a schovat se pred vzducholodema do blizkeho vracaku, ale kdyz tam neni?? pak se divte, ze se na vode utopi tolik lidi, kdyz polovina posadek postrada jakykoli smysl pro slusny chovani, bezpecnost, nebo spetku inteligence... a pokud mluvis o "profesionalite" posadek vzducholodi, tak jiste, najdou se dobri, slusni, ale tech je malo, vetsina jsou to redardi, co o bezpecnosti ani o vode nevijou zhola nic a ohrozujou tim sebe i vsechny okolo (pro potvrzeni se podivej do cerne kroniky a zjistis, ze pomer utopenych kajakaru ku posadek deblu, vzducholodi a podobnych je tak 1:10)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.