Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pravidla-chovani-na-rekach.aspx?ID_clanku=334 ID_P=39

Pravidla chování na řekách

Diskuse nad článkem
kajakáři, Petr Potůček, petr.potucek~email.cz, 21.07.2003 14:06
Je docela zajímavé, jak se v této diskusi tiše předpokládá, že ten kdo jede v kajaku, tak je automaticky pokročilý a má tím pádem jakési výhradní právo na řeku. Přitom, když jsem jel před třemi lety Vavřinec ve vypůjčené měchuřině, tak minimálně půlka kajakářů se ve vodě točila jak medvědi v cirkusu a to ještě s hlasitými poznámkami: "já bych ty Pálavy odsuď vykopal". Divili se, že dostali podobnou odpověď... Souhlasím s těmi, že příliš nezáleží na plavidle, ale spíše na tom, kdo v něm sedí. Zdar! :-)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.