Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pravidla-chovani-na-rekach.aspx?ID_clanku=334 ID_P=20

Pravidla chování na řekách

Diskuse nad článkem
Re: A je to tam co píše Petr, Petr, 19.06.2003 8:18
To je docela klika, že jsem to nepojmenoval Palava Rodeo Detour - PRD. I když při vyslovení je to vlastně jedno. Jinak nápad s vloženým závodem (PRT je vlastně také vloženým) se mi líbí. Musím nad tím popřemýšlet, zvláště co se týká hodnocení. Každá loď by asi musela mít svého rozhodčího, který by posuzoval prohřešky. Jenže jak posuzovat sporné případy, kde lodě vedle sebe by do sebe najeli a jeden by tvrdil, že jim zkřížil dráhu a druhý, že neměl kam uhnout .... Ten vložený závod by se mohl jmenovat třeba Pouťosprint, co? Nebo by měl někdo jiný návrh?
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.