Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pravidla-chovani-na-rekach.aspx?ID_clanku=334 ID_P=17

Pravidla chování na řekách

Diskuse nad článkem
Re: A je to tam co píše Petr, Vojta Jancar, jancr.vojta~volny.cz, 18.06.2003 21:11
Tak jsem dostal nápad - když bude na Víru PRT(to není sprosté slovo, ale zkratka Pálava Rodeo tour a to v naprosté vážnosti), tak co kdyby se jako vložený závod dala soutěž:
hromadný start všech lodí, tj kajaky, kanoe, Pálavy, Orinoka a když bude nějaký ten raft, tak taky. Ukolem bude projet určitý úsek trati, co nejrychleji, ale s minimem kontaktů s jinou lodí. Za každý kontakt 10 trestných minut (tedy něco co se nedá dohnat. Předpokládám, že by to mělo všechny účatníky motivovat k tomu, aby jeli sice rychle, ale maximálně ohleduplně, aby do nikoho nevrazili. Mohlo by to být určitě zajímavé. Případně lze počet startujících lodí hromadně i nějak limitovat. Třena na 10-20 kusů maximálně.Udělat třeba rozjížďky a pak finále. Trať nemusí být dlouhá, tak na těch cirka 100-200 m jak probíhá hlavní "šou" na Víru. Trochu to asi bude chtít domyslet bodování a rozhodování, ale to už bude hračka. Co ty na to Petře? Co na to ostatní Přijďtě na nejohleduplnější plavbu.
Vojta
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.