Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pozadej-sveho-poslance-o-podporou-vodactvi.aspx?ID_clanku=1972 ID_P=12

Požádej svého poslance o podporou vodáctví

Diskuse nad článkem
Další hlas získán, David Gros, david.gros~vodaci.org, 13.03.2018 14:48
Ahoj, včera získán příslib dalšího hlasu pro pozměňovací návrh zákona od Davida Stolpy (ANO) a slib pokusu o otevření diskuse v rámci poslaneckého klubu ANO. Pokud se p. poslanci podaří otevřít širší diskusi, tak sem napíši nové informace.

Btw. pro všechny kdo by se chtěl angažovat Smajlík!!! Díky Petrově přípravě zde na webu, bylo vše velmi jednoduché a oslovit svého poslance dokáže každý, kdo jen trošičku chce. SmajlíkSmajlík Tak se dejme do toho, ať nám i ty zbytky vody někdo nevezme Smajlík .
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.