Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pomnicky-u-jezu.aspx?ID_clanku=2116 ID_P=35

Pomníčky u jezů

Diskuse nad článkem
Re: Oslava 35,6, Eki, 21.08.2019 11:32
Ahoj Kavole, tak to je blbý Smajlík Ale dík moc za snahu. Prostor u jezů bývá často místem oslav a následujícího vandalismu a pomníčky mizí. Už to, že dokladovatelně nejstarší oběti z mýho článku by teď bylo jen 65 let ukazuje, že likvidace pomníčků je relativně rychlá záležitost Smajlík .
Z těch fotek z Oslavy teda čtu, že se tam utopili dva kluci (B.Š. a J.K. (?), stáří nepřečtu) v dubnu 1995? Možná by nějakej fotoprogram vytáhnul víc.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama