Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pomnicky-u-jezu.aspx?ID_clanku=2116 ID_P=21

Pomníčky u jezů

Diskuse nad článkem
Re: Pomníčky, jeden do sbírky , essalek~seznam.cz, 01.08.2019 11:54
Ahoj
na svých cestách po zabezpečených jezech taky občas nějakou cedulku se jmény vidí a vždycky tiše postojím. Představím si , co všechno museli zažít nežli...…..
Jeden z nich je taky tady na Bečvě v Oseku :
esschuss.rajce.idnes.cz/2013-_... proto, aby nevznikaly příliš často další pomníčky vzniknul projekt nebezpečných jezů a jejich zabezpečení.
Teď udržujeme z prostředků ČSK VT záchranné prostředky na Ohři(3 jezy), na povodí Labe (13 jezů, a na povodí Moravy (5 jezů.
Pokud lidi uvidí záchrannou podkovu a cedule, tak se přeci jen víc bojí. I díky tomu dlouhodobě klesly počty utonulých na našich řekách ze 16 v roce 2009 na 1-2 lidi ročně.
Díky tomu , že jsme se dali dohromady s Petrem vzniknul smysluplný projekt, který vzaly za své i státní instituce a který snad bude trvalým trendem.
Letos i kvůli tomu založilo 14 subjektů Asociaci vodní turistky a sportu, (velké svazy, KČT, ATOM, a i cestovky a půjčovny) a snaží se konečně táhnout za jeden provaz, a ne jako dřív jen za ten svůj´.
Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama