Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Podrobnosti-k-akci-na-Labi-2017.aspx?ID_clanku=1897 ID_P=2

Podrobnosti k akci na Labi 2017

Diskuse nad článkem
sklopevá pravá část, Erbi, petr.erben~harta.cz, 19.04.2017 22:48
Ahoj, měli bychom být schopni zajistit sklopení pravé části, kde by mělo být středem sjízdné (za 15m3 to bylo ok). Plotni jsme vyčistili, takže by to mělo jít i na nafukovače. Jinak obnášení je vlevo, jsou tam schody, které nepřehlédneš. Sokol Harta.
http://sokol.harta.cz
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama