Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Oprava-jezu-a-vodaci-maji-opet-smulu.aspx?ID_clanku=1243 ID_P=30

Oprava jezu a vodáci mají opět smůlu

Diskuse nad článkem
Re: Úředníka porazíš jen jeho , Střelec, 07.06.2011 12:45
Jenže na to potřebuješ vzorovou stížnost předžvejkanou právníkem, aby to dotyčnej neházel do koše pro "formální nedostatky". A taky by bodnul adresář (ne)odpovědnejch úřadů příslušnejch k jednotlivým úsekům řek.

A na v článku zmíněné vyžírky rovnou podat trestní oznámení - minimálně pro pochybení ve správě svěřených financí - na základě inzerované snahy splavnit Ohři pro vodáky budou tohle muset předělat, protože to odporuje předpisům a hraničí to s obecným ohrožením.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.