Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Oprava-jezu-a-vodaci-maji-opet-smulu.aspx?ID_clanku=1243 ID_P=28

Oprava jezu a vodáci mají opět smůlu

Diskuse nad článkem
Re: Úředníka porazíš jen jeho , Ešus , psalek~jagacz.com, 06.06.2011 17:20
Odpovědí šéfa stavebního odboru Tábor bylo , že na jezu v projektu byly plánované dva rybochody, a ten blíž u elektrárny měl sloužit zároveň k splouvání. Zatím je tam jeden, a tak jsem se zeptal, kdy budou dostavovat ten druhý a poslal jim tip na kartáčovku. Zárovšň jsem zeptal na to , jaktože městský úřad nechrání oprvněné zájm y jinyých uživatelů řeky a dovolí postavit takovouto věc, která se ani nedá přenést. Uvidím, co na to úředník.
Ešus
Uvidím , co mi odpoví.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.