Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Oprava-jezu-a-vodaci-maji-opet-smulu.aspx?ID_clanku=1243 ID_P=20

Oprava jezu a vodáci mají opět smůlu

Diskuse nad článkem
Re: Úředníka porazíš jen jeho , Klasik, 26.05.2011 14:25
Tahle myšlenka (www.suchejezy.cz) se mi moc líbí. Doporučoval bych opět s mapkou a grafickým znázorněním opakování záznamu v časovém období.

Možná časem nebudeme muset psát ani ty votravovací dopisy. Tlak na úředníky v poslední době je : "šetři a vybírej" (na poplatcích, na pokutách ...). Sice budeme dělat práci někoho jiného, ale dáme jim tím do ruky nástroj proti lumpům.

Nebezpečné jezy se určitě povedly, již jen mapa na první straně má jasnou vypovídací schopnost, jak "leží" bezpečnost správcům jezů na srdci.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.