Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opocensky-Zlaty-potok.aspx?ID_clanku=2172 ID_P=2

Opočenský Zlatý potok

Diskuse nad článkem
Re: Koukám, že, Vladimír, 20.02.2020 22:42
Občas listuji starými kilometrážemi a s lehkou nostalgií čtu potoky a říčky, které v nich jsou, ale nejezdí se. Takže dík za připomenutí a oživení. Já takhle jel před časem Zlatý potok z Ochozu k Muchově boudě. Taky tomu říkají Říčka. Byla to pěkná vrbárna.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.