Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=71

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Jen jedna mrtvá?, Honza Hrubeš, 24.04.2009 21:17
No tak zas nebyl bych takový fundamentalista - ještě před 20 lety jiné vesty než polystyrénové nebyly, ještě tak před 10 lety byly vcelku běžnou výbavou nejen pramičkářů, tak jachtařů. A Moravice (ZW-WW I) ve srovnání s hladinou přehrady rozbouřenou slušným fukéřem taky není žádná divočina. Doporučoval bych zalistovat staršími fotografiemi z vodáckých závodů, s jakými vestami jezdili třeba Sodomka, Polesná a další. 26 převržených lodí zní dramaticky - ale tipnul bych si, že všech 26 z nich se cvaklo na tom balvanu pod lávkou, tedy poslední možné překážce. Jen s tím mrnětem by víc opatrnosti a rozumu bylo na místě, to souhlasím. Pár facek na vystřízlivění by jejímu tatíkovi asi prospělo, jestli byl opravdu nalitý.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje