Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=66

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: statistika pro Honzu, petrib, petrib~post.cz, 21.04.2009 22:31
To co tu navrhuješ, zní rozumně jak začít : pravní okénko a info-panel o připravovaných zasazích do vodních toků. Jsi si jistý, ze Povodí je povino tyto informace poskytovat? Pak by stačilo se periodicky písemě dotazovat.
V současné době projednám s vodoprávním úřadem a s povodím splavnění jednoho relativně nového stupínku resp. vytvoření playspotu, a proti zaběhlým úředníkům velice pociťuji svoje nedostatečné právní a procesní znalosti. Při jednání zazněla i starost o to co na to rybáři, ale před výstavbou se nikdo nejspíš nezajímal, co na to vodáci.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.