Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=65

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Možná jinak, Luděk, 20.04.2009 16:06
Díky za informaci, zase jsem o něco moudřejší :-). Dokáži si představit, že pod udržovací práce atd. lze schovat spoustu věcí, ale ÚR je opravdu otevřenější záshaům než SŘ. Stejně je to ale nakonec asi na jednání instituce - instituce, tedy někdo za vodáky (ČSTV), někdo za státní úřady... Takže oceňuji každého, kdo má nezbytné kontakty a projevil tady ochotu se nějak angažovat a udělá to a může svaz zaangažovat. S jednotlivci se nikdo z vodohospodářů bavit nebude ani by to nešlo, svaz se může obrátit i na krajské úřady atd. a zkusit jejich ochotu ke spolupráci.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje