Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=61

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: jezy- zásadní problém, pedo, pdoubrav~o2active.cz, 17.04.2009 22:20
Ahoj,
já tedy myslím, že význam by mělo mít možnost se vyjadřovat i k těm stavbám, které jsou už předem označovány za nesjízdné. Právě tam by bylo užitečné, kdyby se v rámci návrhu počítalo s tím, že je potřeba nad jezem bezpečně zastavit, bezpečně ho přenést a bezpečně nasednout. Tzn. v navigaci počítat s vybudováním schodů, v místě přistání úchytů, totéž pod jezem. Nad jezem ideálně umělá překážka u břehu, aby se vytvořil vracák. To je samozřejmě ideální představa (pokud není možné jez bezpečně sjet), ale kdyby se podařilo alespoň něco z toho pokaždé prosadit, už by to značně snížilo riziko nehody. Podle popisu právě tohle na zmiňovaných stupních chybělo.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.