Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=50

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: jezy- zásadní problém, Ešus , psalek~jagacz.com, 17.04.2009 13:04
Ahoj Monte
ČSK VT se vodním dílům, o kterých se dozvěděl, v připomínkovém řízení vyjadřoval. I proto byly postavbeny při rekonstrukcích sportovní propusti. vyjadřování probíhalo například v Lokti, v Praze, a i na Vltavě. Nevím, proč uvažuješ o tom, že by se Svaz vvyjadřoval k šířce kvůli nevhodným vodákům. Pokud jsme se o stavbě dozvěděli, tak se připomínkovala především bezpečnost jezu, a možnost případné záchrany. To, co tady předjímáš, je , promiň , hloupost.
K těm ožralým individuím, podívej se, jaké squadry ( ne dětské tábory) se na nich pohybují. jeden čas jsem byl svědkem toho, jak se dokázali "upravovat" u stánku pod Hubertusem na Ohři a jet do Radošova. A nebo ten letošní případ otvírání Sázavy. Nejsou jen pod Vyšákem.
Myslím si, že se zbytečně trefuješ do lidí , kteří v tom něco udělali.
Zkuste do toho zainteresovat jiné organizace alespoň tak , jako je byl do toho zainteresován ČSK VT.
Ahoj Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje