Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=49

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Možná jinak, Klasik, 17.04.2009 12:56
Myšlenka cesty přes kraje určitě není špatná. Pod kraji vnikají různé odbory na podpory turistiky a podobné krávoviny, kde bychom se mohli zachytit. Tohle ale opravdu neumím.

Co umím z pozice pěšáka projektanta vodních staveb je realita povolování těchto staveb a proto musím opět opakovat :

!!! MUSÍME SE DOSTAT DO PODMÍNEK ÚZEMNÍHO ŘÍZENÍ !!! STAVEBNÍ ŘÍZENÍ JIŽ JE POZDĚ !!!

Opravdu se mi tam pletou různé občanské iniciativy a různé spolky ve formách občanských sdružení za cokoliv i zdánlivě nesouvisejícího s předmětem akce. Klidně bychom se mohli takto plést do těchto akcí i my. Ukázkou nám mohou být třeba rybáři.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour