Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=44

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Byl jsem na Opave den poto, možné kroky , psalek~jagacz.com, 17.04.2009 11:30
teď jsem domluvil s předsedou sekce VT.
Ohedně vodních staveb v řece platí plavební zákon a tedy zákaz sjíždění jakýchkoliv vodních děl.
K tomu vstupování do stavebního řízení:
svaz v minulosti vstupoval do stavebního řízení, pokud se o té stavbě včas dozvěděl a nebo pokud byl k tomu vyzván.
Za VT se zeptáme právnického oddělení ČSTV, zda máme a za jakých podmínek právo a nebo možnost vstoupit do stavebního řízení a připomínkovat ho.
Pokud právní oddělení nám dá vyjádření, že ano, tak vyzveme naše oddíly a členy, aby sledovali v okolí svého bydliště, či tam , kde jezdí, situaci, a včas případnou věc na svaz nám nahlásili a následně by mohla sekce VT se přihlásit nějakým způsobem jako účastník řízení, třeba přes místní oddíl. Zrovna tak by to mohli udělat členové jiných organizací- třeba KČT, SVoČr , či jiné organizace. Největší problém ale vidím, že se o připravované stavbě, či rekonstrukci nikdo nedozví, protože nikdo nemá povinnost nás informovat. Asi to bude chtít číst obecní vývěsky, kde by se takovéhle informace mohly objevovat.
Ahoj Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour