Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=38

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Byl jsem na Opave den poto, LP, lubor~insonance.com, 17.04.2009 9:21
Honzo, díky za kvalitní a rozumný příspěvek.
Pojďme to zkusit nějak zorganizovat: V prvé řadě by se mohl napsat krátký článek, aby si toho lidi všimli a nepsalo se pod úplně jinou diskusi. V něm by se vyhlásilo hledání lidí, kteří by chtěli spolupracovat.

Bylo by potřeba mezi vodáky najít:

1) znalce legislativy

2) někoho propojeného s těmi organizacemi (KČT je snad ještě lepší nápad, než ČSK), který by prosadil, aby ty organizace o vstup do řízení usilovaly

3) Další lidi, kteří zjistí nebo vědí, jak to v praxi skutečně chodí. Dobré by bylo sehnat i porovnání se zahraničím pro referenci.

V tom 3) se nabízím taky něco udělat - znám ředitele jednoho povodí, 2 projekční kanceláře a majitele jedné velké firmy, kteří se zabývají úpravou toků.

Není to boj s větrnými mlýny, některé topící jezy se opravdu už přestavěly, takže i nové stavby by mohly mít šanci...
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje