Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=31

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Jen jedna mrtvá?, Ešus, psalek~jagacz.com, 16.04.2009 10:50
píšeš mi z duše. Naprosto souhlasím.
A ještě ke Kavolovi - pokud si koupím něco a nenaučím se s tím zacházet, tak je to to samé, jako když si koupím Ferrari a neumím řídit- buď se to naučím a nebo jsem sběratel.
Kurzů , jak se naučit pomoct druhému v nouzi je dost. My sami si je děláme pravidelně pro náš dětský oddíl. Už i prcky učíme, jak hodit lano a co s člověkem potom.
Navíc ta házečka je praktičtější , než navázané lano. Karabinou z něj udělám koňadru taky. a když ji nepotřebuji, tak ji smotám do pytlíku, a neválí se mi někde po lodi, a pokud potřebuji, tak s ní nahradím i šňůru na prádlo.
20 m jsem pořídil za 300 Kč. Ta šňůra musela stát kolem 200 -300 Kč taky .
Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.