Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=30

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Byl jsem na Opave den poto, Střelec, 16.04.2009 10:39
Proto potřebujem podobný sdružení, jako je střeleckej LEX, který by prudilo na nejvyšších místech a staralo se o tyhle záležitosti. Pokud nechceme skončit, jako v 351°F, tedy s vymytým mozkem v kolotoči práce-nákup-telestěna-postel, musíme to chytit za správnej konec. LEX je příklad, že to jde. Je jedno, jestli jde o zbraně nebo o vodu - každej, kdo vybočuje, bude jako nežádoucí element potírán. Až EUrostát zlikviduje zbraně, začne likvidovat další "nežádoucí a nebezpečné" aktivity.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.